Evden Eve Nakliyat
TR EN DE
Ulusoy Holding

06 Nisan 2011, İstanbul; Kalitesi ve güvenirliğiyle ulaşım sektörünün köklü firmalarından Ulusoy, deneyimlerini taşımacılık alanında da Evden Eve İşten İşe Taşımacılık markası ile sunuyor. Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık ücretsiz eksper hizmeti, sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık güvencesiyle sektörde bir ilke imza atarak hizmet veriyor.


Türkiye’de evden eve taşımacılıkta sigorta yapan tek firma
Ulusoy Evden Eve Taşımacılık profesyonel ve eğitimli bir ekiple şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, antika taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar ve organizasyon taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece özenli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyor.


Dünya’nın her tarafına evden eve taşımacılık gerçekleştiriliyor
Ulusoy Evden Eve İşten İşe Taşımacılık Genel Müdürü Ali Kaya, 2010 yılında sektördeki amatör hizmet anlayışını değiştirmek üzere yola çıktıklarını belirterek, “Bu alandaki altyapı çalışmalarını kısa sürede tamamladık. Taşımacılık sektöründe en son teknoloji ile donatılmış araçlarla dünyanın her tarafına evden eve eşya taşımacılığı yapabiliyor duruma geldik.” dedi.

Beyaz zeminli logo
(.eps) indir
Beyaz zeminli logo
(.eps) indir
Beyaz zeminli logo
(.eps) indir
Aranmak istediğiniz
saat aralığını seçiniz
Bilgilerinizi bırakın,
uzmanlarımız sizi arasın!
Ücretsiz ekspertiz
hizmetimiz için tıklayınız.