16 Haz

MÜŞTERİ YORUMLARI

8 Responses to “MÜŞTERİ YORUMLARI”

 1. 1
  Hakan Yenerci Says:

  Merhaba,
  İstanbuldan Muğlaya evimizi taşıdık sorunsuz bir nakliye gerçekleştirildi. Tüm Çalışanlara teşekkür ederiz.

 2. 2
  ulaş Says:

  Merhaba,
  Ben memuriyet nedeni ile sürekli taşınan biri olarak ilk defa bu derece düzenli ve itinalı bir taşınma yaşadım.
  ilgili ekspertiz Levent Bey’in son derece nazik ve yapıcı tutumu aynı şekilde personellerin de saygılı ve iş bilen tavırları beni çok memnun etti.
  Şehirler arası bir taşıma olmasına rağmen hiç hasar yok, boşaltma adresinde 100mt kadar bir mesafe olmasına rağmen hiç bir şekilde sorun çıkarmadılar, ücreti ödeme kısmında bankadan kaynaklı bir aksilik olması nedeni ile paranın yarısını ödeyebileceğimi ve hafta sonu olduğundan kalanı p.tesi hesaplarına havale edeceğimi belirtince de hiç bir zorluk göstermediler.
  Dediğim gibi sanırım gördüğüm göreceğim en iyi evden eve nakliyat deneyimim oldu.
  Çok çok teşekkür eder ve tüm evden eve nakliyat yapacaklara kesinlikle tavsiye ederim.
  Saygılar

 3. 3
  Samet Baysal Says:

  19 Şubat 2016 tarihinde İstanbul içinde evimi taşıdım. Nakliye firmasını daha önce denemeden, internet üzerinden seçtiğim için bazı endişelerim vardı ama taşınma işi bitince Ulusoy firmasını seçerek çok doğru bir seçim yaptığımı gördüm. Hiç sorunsuz, hasarsız ve hızlı bir taşınma oldu. Ekip gerçekten işinin ehliydi. Bu kadar yorucu ve stresli bir işi böylesine özenli ve güler yüzle yaptıkları için Levent Bey ve ekibine teşekkür ederim. Levent Bey stres yönetimi konusunda tam bir uzman. Yakın zamanda kız kardeşim şehirler arası taşınacak. Tavsiyem üzerine aynı firma ile taşınmaya karar verdi.

 4. 4
  Tahir Sualp Says:

  Ellerine sağlık. Zor zamanımızda yanımızda oldular.Kaliteli ve ciddi bir hizmet sunuyorlar

 5. 5
  Zafer Evci Says:

  Çok dakiklerdi. Sorunsuz paketlediler. Sürgü gardrobu sorunsuz söküp taktılar. Aldıkları ücret de bu işin karşılığında hakkı. Merkezleri tarafından da bilgilendirildim. gerçekten tavsiye ederim.

 6. 6
  H.Yalçın AŞKIN Says:

  Bende geçen ay İzmirden İstanbula taşındım. Daha önce yığınla kötü tecrübelerim olduğu için bu kez ince eleyip sık dokudum tabiri caizse. Araştırmlarım sonucu Ulusoy Nakliyat firmasını buldum. Daha düşük fiyat veren firmalar olmasına karşın Ulusoy nakliyat ile anlaştım. Evime gelen arkadaşlar işinin ehli insanlardı gerçekten. Taşımamı sorunsuz gerçekleştirdiler. Teşekkürler

 7. 7
  Ceyhun erdemci Says:

  21.01.2016 günü ofisimiz Ulusoy NAKLİYAT tarafından çok titiz, dikkatli ve süratli bir taşınmıştır.Levent bey ‘in ve diğer çalışma arkadaşlarının ofis taşımacılığı konusundaki çalışmalarından son derece memnun kaldığımızı ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimizi soyleyebiriz. Profesyonel taşıma şirketi Ulusoy NAKLİYAT ‘a teşekkürlerimizi sunarız.

 8. 8
  Ali Arslan Says:

  Kentsel dönüşüm nedeni ile bulunduğumuz site komple yıkılacağından inş. firması tarafından taşınma organizasyonu düzenlendi.Başta endişelendik nasıl oacak nasıl bir firma gelecek vb. Önce Ulusoy nakliyat ile anlaşıldığını duyunca bir nebze rahatladık sonrası taşımalar başladığında hiç bir endişemiz kalmadı çok düzgün profesyonel bir çalışma sistemleri var onlarca daire çok sistemli ve sorunsuz taşındı ekipde görevli çalışanlar İbrahim,recep,güngör,celal ve ismini bilmediğimiz diğerleri hepinize çok çok Teşekkürler,

Leave a Reply

ULUSOY EVDEN EVE NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK HİZMETLERİ