• 17 Nisan 2012
  • admin
  • 0

Esenyurt evden eve nakliyat / Başakşehir

Ulusoy evden eve taşımacılık,

Esenyurt Bölgesi İstanbul da son yılların çok hızlı büyümeye sahne olan Lüks dairelerin ve Villaların yoğunluk da olduğu yerleşim birimlerini barındırmaktadır. Bahçeşehir, Isparta Kule, Toki, Kiptaş, Ağaolu vb. pek çok yaşam alanlarını içerisinde barındıran Esenyurt bölgesi sıklıkla evden eve taşıma hizmetine ihtiyaç duymakta olup, yaşam alanlarının genellikle m2 olarak normalin üstünde daireler olduğundan eşyalarda bu oranda yoğun ve maddi değerleri yüksek olmaktadır.

Normal koşullarda bir evden eve nakliyat ekibi Esenyurt bölgesinde hizmet vermeyi amaçlar ise , araç,eleman ve malzemeleri tam donanıma sahip olmalı ve hepsinden önemlisi ikili ilişkilerde personellerinin yetkin , idarecilerinin de çözüme yönelik tutumlar sergilemesi gerekmektedir.

Anlattığımız şartla malesef ki bu evden eve taşıma sektöründe hizmet verdiğini söyleyen bir çok kurum ve şahıslar ile örtüşmemektedir. Ulusoy işte bu noktada tam kurumsal hizmet, sigortalı taşıma, modern araç ve malzeme kullanımı, uzman işinin ehli personelleri ve pratik ve doğru karalar verebilen yöneticileri ile devreye girmiş, Esenyurt bölgesinin evden eve taşıma sorunlarına tam destek ile noktayı koymuştur. Neredeyse hergün bölgede taşımalar yapan ekibimiz arkasında memnun müşterilerden oluşmuş geniş bir referans ağının desteğini de alarak bölgenin tek kurumsal evden eve nakliyat firması olmanın gururu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ulusoy  ile taşının Kalbinizde Eşyalarınızda Kırılmasın.

Müşteri Destek Hattı

0212 274 59 88

Evden eve taşıma esnasında kullanılan ambalaj malzemeleri uygulamaları ile alakalı bir kaç örnek resmi inceleyebilirsiniz;

 

Memnuniyet Derecesi 1-5
Ulusoy Nakliyat
Teşekkürler